Niestety, często bank odrzuca nasz wniosek o udzielenie kredytu. To niekiedy koniec szansy na realizację naszych marzeń. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy jest jeszcze nadzieja na zdobycie gotówki? Sprawdź, jakie masz możliwości!

Negatywna decyzja kredytowa – co dalej?

Jeśli nie masz szansy na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej koniecznie skontaktuj się z Ambulatorium Kredytowym. Tam otrzymujesz pieniądze pod zastaw nieruchomości, wystarczy jedynie posiadać mieszkanie, dom, kamienicę, pensjonat, czy też działkę. 

Ambulatorium Kredytowe ma wyjątkowy proces, który bazuje tylko na kilku dokumentach:

  • informacji o wysokości dochodu, jak również o jego źródle
  • raporcie BIK Plus – ściągacz ze strony bik.pl lub bezpośrednio z PKO BIK, koszt wynosi 36 złotych
  • ostatni element to informacje o nieruchomości – wyciąg KW, szacowana wartość rynkowa oraz lokalizacja.

Nie ma tutaj mowy o potrzebie dołączania innych wyciągów, na przykład z Krajowego Rejestru Dłużników, czy też podobnych miejsc. Najważniejszy jest opis nieruchomości, dochodu oraz Raport Bik Plus z oceną punktową. To wszystko przesyłasz online za pośrednictwem unikatowego wniosku dostępnego bezpośrednio na stronie Ambulatorium Kredytowego.

Po dwóch dniach od wysłania potrzebnej dokumentacji otrzymujesz odpowiedź. Co kluczowe, mało który przypadek zostaje odrzucony. Wiadomość o spotkaniu jest automatycznym sygnałem, że nasz wniosek pozytywnie rozpatrzono i otrzymamy w niedługim czasie kredyt hipoteczny. Mogą się o niego ubiegać osoby fizyczne, a także prawne i rolnicy.

Na wyznaczonym spotkaniu są omawiane wszystkie kwestie dotyczące kredytu hipotecznego. Po 4 tygodniach dochodzi do podpisania umowy z bankiem, wtedy dopiero rusza cały proces.

Ambulatorium Kredytowe – komu pomoże?

Kredyt hipoteczny od Ambulatorium Kredytowego to doskonałe rozwiązanie dla osób, które otrzymały negatywną decyzję od jednego lub od kilku banków. To też pomoc dla ludzi, którzy mają niekorzystne wpisy w bazach takich, jak Bankowy Rejestr, Krajowy Rejestr Dłużników, czy Biuro Informacji Gospodarczej. Co więcej, można posiadać zatrudnienie świeże, czyli pracować w danym miejscu minimum 2 miesiące. Dopuszcza się również dochód mieszany, czy z umowy o pracę we własnej spółce. 

Ambulatorium Kredytowe proponuje elastyczne rozwiązania. Jakie? Może spłacić nasze zaległe chwilówki, czy kredyty prywatne bądź firmowe. Mamy również ofertę specjalną kredytu hipotecznego. To wyjątkowa propozycja dla ludzi, którzy nie mają działki, a chcieli by ją nabyć w celu budowy domu. Mogą z niej skorzystać też klienci, którzy w najbliższym czasie planują zakup nieruchomości od syndyka lub podczas licytacji komorniczej. To świetny patent także dla właścicieli działki budowlanej bez środków na rozpoczęcie całego procesu budowy.

Negatywna decyzja kredytowa w Ambulatorium Kredytowym jest niezwykle rzadkim zjawiskiem. Firma stara się pomóc klientom na różnych polach. Oferta jest dość szeroka i dopasowana do potrzeb rynku.

Artykuł powstał we współpracy z Ambulatorium Kredytowe