Koniec roku to czas, kiedy dodatkowy zastrzyk gotówki okazuje się idealnym rozwiązaniem. Nie raz fundusze przeznaczone na przedświąteczne zakupy nie wystarczają na wszystko, co sobie zaplanowałeś. Wtedy wygodną opcją jest skorzystanie z pożyczki, która zasili Twój budżet o konkretną sumę.

Jakie dane osobowe są potrzebne do wzięcia pożyczki online?

Jeśli zdecydowałeś się na wzięcie pożyczki online, wystarczy kilka prostych kroków, które dzielą Cię od uzyskania gotówki. Przede wszystkim, należy złożyć wniosek przez formularz podany na stronie, gdzie zostaniesz poproszony o podstawowe dane osobowe do pożyczek oraz informacje dotyczące Twojego źródła dochodu — może to być umowa o pracę, umowa zlecenie, czy umowa o dzieło. Dla Twojej wygody utworzony zostanie Panel Klienta, z którego na bieżąco będziesz mógł śledzić poszczególne etapy transakcji. Z Panelu Klienta dowiesz się o decyzji przyznania pożyczki, sprawdzisz harmonogram spłaty, wysokości rat, czy wartość procentową całkowitej kwoty kredytu. Jeśli nasuną Ci się pytania lub masz pewne wątpliwości — skorzystaj z telefonicznej pomocy doradcy lub zapoznaj się z informacjami podanymi na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Na przykład, sięgnij po porady finansowe z Feniko.pl — znajdziesz tam odpowiedzi na pytania dotyczące pożyczki oraz informacje na temat poszczególnych etapów transakcji. Możesz również wejść w zakładkę bloga i przeczytać wpisy blogowe, które z pewnością wyjaśnią Ci wiele kwestii.

Wzięcie pożyczki przez internet — o czym należy pamiętać

Wzięcie pożyczki online jest naprawdę proste! Przede wszystkim, ustal kwotę, której potrzebujesz, aby zasilić swój budżet domowy. W Feniko.pl możesz pożyczyć od 300 zł nawet do 2 000 zł. Dodatkowo, zdecyduj o terminie spłaty — czy potrzebujesz kilku dni albo kilku miesięcy na spłatę swojego zobowiązania. Pamiętaj, że w Feniko.pl masz możliwość spłaty aż do 6 miesięcy w ramach pożyczki ratalnej. Ważne jest, aby podczas korzystania z pożyczki znać wysokość prowizji oraz wysokość RRSO. Jednak nie musisz sam obliczać ich wartości — wystarczy użyć do tego celu specjalnego kalkulatora, który dostępny jest na stronie internetowej firmy. Jeśli decyzja zdolności kredytowej wypadła pozytywnie, ostatnia rzecz o jakiej musisz zadecydować jest forma otrzymania pożyczki. Możesz wybrać jedną z dwóch opcji — szybki przelew na konto bankowe, które podajesz we wniosku lub realizacja czeku GIRO w jednym z oddziałów Poczty Polskiej.

Decydując się na pożyczkę internetową w Feniko.pl, masz możliwość skorzystania z bezpiecznego rozwiązania, bez konieczności przekładania sporej ilości dokumentów. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową, wypełnisz wniosek, podasz dane osobowe, a gotówka na dowolny cel trafi do Ciebie błyskawicznie. Wszystkie etapy transakcji przebiegają sprawnie, żebyś jak najszybciej mógł cieszyć się swoją gotówką.