Obecnie samochód nie jest żadnym luksusem (chyba, że mówimy o najnowszym modelu Lamborghini). Nierzadko stanowi on po prostu podstawowe narzędzie pracy dla wielu przedsiębiorców. Większość z nich decyduje się na leasing – według badań blisko ¾ właścicieli firm właśnie w taki sposób sfinansowało zakup auta dla swojego biznesu. Skąd bierze się niesłabnąca popularność tej formy zakupu? Sprawdźmy!

Dlaczego leasing się opłaca?

Klienci korporacyjni decydują się na leasing ze względu na szereg korzyści jakie zyskują w momencie podpisania umowy. Po pierwsze pojazd leasingowany nie jest znacznie droższy niż ten kupiony za gotówkę od ręki. Po drugie samochód wzięty w leasing bardzo często może stanowić środek trwały, a więc taki, który nie ma żadnego negatywnego wpływu na zdolność kredytową przedsiębiorstwa. I nareszcie kolejna kwestia – serwisowanie. Najlepsze oferty na rynku prócz samego wsparcia finansowego zapewniają również szereg bardzo przydatnych usług, a wśród nich nierzadko wsparcie naprawcze. Jak widać, leasing się po prostu opłaca.

Leasing u dealera? Czemu nie!

Gdzie szukać ciekawych ofert? W obecnych czasach, gdy propozycje leasingowe spotkać można na każdym kroku, nie jest to takie łatwe. Dobrą praktyką jest jednak sprawdzenie ofert autoryzowanych dealerów samochodowych, gdyż bardzo często to właśnie oni posiadają najbardziej atrakcyjnie i kompleksowe rozwiązania dla właścicieli małych i średnich firm.

Atrakcyjny leasing na nową Dacię

Świetnym przykładem jest Dacia Finansowanie, czyli podmiot oferujący leasing na modele z aktualnej floty aut rumuńskiego producenta – https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/leasing. Co zyskuje leasingobiorca, decydując się na niniejszą opcję? Może być pewien przede wszystkim minimalnych zabezpieczeń i formalności, elastycznych rozwiązań oraz bardzo atrakcyjnych warunków. Wybierając leasing od Dacii, przedsiębiorca może liczyć na:

  • zerowy wkład własny,
  • okres leasingu od 2 do 5 lat,
  • równe raty.

Prowadzisz firmę? Jesteś zainteresowany kupnem Dacii w leasingu? Nie zwlekaj, powyższa propozycja jest prawdopodobnie najciekawszą ofertą na rynku!