Pragniesz stworzyć wnętrze swoich marzeń, które będzie nie tylko bardzo estetyczne, ale również funkcjonalne? Wymarzyłeś sobie salon w stylu glamour, loftowym, klasycznym, skandynawskim czy jakimkolwiek innym i obawiasz się, iż nie każdy wybrany przez Ciebie element będzie odpowiednio pasował do jego założeń? A może rozpocząłeś współpracę z projektantem, jednak nie chcesz ograniczać się do konkretnego stylu i chcesz dopasować swoje mieszkanie do swoich potrzeb oraz nadać mu niepowtarzalny, idealnie dopasowany do Ciebie charakter? Nie chcesz, aby styl wykończeniowy był ku temu przeszkodą? Pamiętaj Twoje mieszkanie ma przede wszystkim służyć Tobie i podobać się Tobie, nawet jeśli nie wpisuje się w obecne trendy. Projektowanie wnętrz jest sztuką umożliwiającą wyrażenie stylu właścicieli, w której nie trzeba trzymać się sztywnych ram - można zabawić się różnymi stylami - dowolnie je łączyć oraz stworzyć mieszkanie o jakim marzysz.

Pozwól się zainspirować

Style wnętrzarskie mogą stanowić świetną inspirację oraz umożliwiać projektantom utrafienie w Twój gust. Mogą one jednak dawać różne ograniczenia, jeśli na siłę chcesz trzymać się określonych zasad. Twoje mieszkanie może być unikalne, indywidualne i niepowtarzalne. Z powodzeniem możesz połączyć nawet na pierwszy rzut oka niepasujące ze sobą style. Szeroki wybór mebli wykonanych w wielu różnych stylach aranżacyjnych znajdziesz w internetowym salonie meblowym Zona Design. W ofercie sklepu dostępny jest szeroki wachlarz różnych mebli - od szafek, regałów, wieszaków, przez kanapę, stoły, krzesła, biurka po łóżka, toaletki i wiele innych stylowych mebli. Aby zapoznać się z całym asortymentem, zapraszam do odwiedzenia strony internetowej https://zona-design.pl/.

Eksperymentuj, nie bój się stworzyć wnętrza swoich marzeń

Aby stworzyć wnętrze swoich marzeń, pozwól swojej wyobraźni na odrobinę szaleństwa. Zastanów się co Ci się podoba, jakie wzory, kolory, materiały przykuwają Twój wzrok oraz co Cię inspiruje, a następnie dobierz do swoich inspiracji pasujące pozostałe elementy. Pamiętaj, że nie musisz skupiać się na jednym stylu. Mieszaj różne style wnętrzarskie i łącz je ze sobą w harmonijny sposób. Nie obawiaj się eksperymentowania wzorami, kolorami czy materiałami i stwórz swój indywidualny styl. Zastanów się co sprawia, że czujesz się dobrze  w danym otoczeniu. Uwzględnij te elementy przy tworzeniu swojego projektu. Takie podejście pozwoli na stworzenie unikalnego i indywidualnego wnętrza, w którym style aranżacyjne będą jedynie inspiracją, a nie wyznacznikiem ścisłych zasad. Stwórz mieszkanie, w którym aż chce Ci się mieszkać!